O nás

znamkySalón Bellasa je novootvorený Bio salón krásy a zdravia založený na službách a prípravkoch, ktoré čo najmenej zasahujú do prirodzenosti ľudského tela. Našim cieľom je predovšetkým podčiarkovať prirodzenú krásu človeka a využívať na to čo najprirodzenejšie metódy, procesy a prípravky. Preto sa nehnevajte, ak v našom salóne nenájdete rôzne prístroje na vyhladenie vrások, zázračné krémy, či tzv. permanentný make-up – takéto služby sa jednoducho nestotožňujú s našou víziou.

Inšpiráciu hľadáme zakaždým v prírode a preto pracujeme výhradne s produktami, ktoré sú založené na prírodnej báze bez silikónov, parabénov, syntetických farbív a konzervantov. Najradšej používame 100% prírodnú kozmetiku v bio kvalite a uprednostňujeme eko produkty. Taktiež netestujeme na zvieratkách a väčšina našej kozmetiky neobsahuje žiadne živočíšne produkty.

Momentálne v našej ponuke nájdete depilácie cukrovou pastou, relaxačné ošetrenia pleti a tiež denné, večerné a svadobné líčenie. Veríme, že v čo najkratšom čase budeme môcť rozšíriť naše služby o ďalšie zaujímavé a efektívne procedúry, ktoré vyzdvihnú vašu krásu prirodzenou cestou.

Základom je pre nás vaša spokojnosť a preto sa snažíme našu prácu vykonávať najlepšie ako vieme – precízne, profesionálne a s láskou. Veríme, že naše prostredie vám pomôže navodiť pocit pohodlia a relaxu :).