Líčenie

make-upKaždá žena chce byť krásna, ale každá ma odlišnú predstavu o kráse. Niektorí ľudia si pod pojmom krásy automaticky predstavujú niečo dokonalé, vyvážené, súmerne. Nájdeme aj takých, podľa ktorých je základným atribútom krásy práve prirodzenosť, teda možno aj určitá nedokonalosť. Patríte do druhej kategórie? Čítajte ďalej:). V dnešnej dobe si stále viac ľudí uvedomuje potrebu vracať sa k prirodzeným veciam, či zvykom. Postupne sa začíname obracať na prírodu – uvedomujeme si, že ju nemôžeme prevýšiť, a tak hľadáme spôsoby ako ju začleniť do našich životov a zároveň ako nahradiť všetko to umelé prírodným.  Presne takúto možnosť vám ponúkame v našom salóne aj v oblasti líčenia.

Ponúkame vám líčenie, ktoré si nemusíte vyčítať. Líčenie, po ktorom sa nemusíte obávať rôznych nepríjemných reakcií potom ako sa odmaľujete. Líčenie, ktoré nespôsobí na vašej tvári žiadne príznaky podráždenia alebo začervenania. Líčenie vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleť, ktoré ju dokonca vyživuje a dodá jej potrebné vitamíny. Jednoducho u nás vás namaľujeme prírodnou certifikovanou bio kozmetikou, ktorá je založená na prírodnej báze bez akýchkoľvek škodlivých látok, parabénov, silikónov, či konzervantov.

Momentálne pracujeme s dekoratívnou kozmetikou značky Logona a Sante. Ponúkame vám denné, večerné a svadobné líčenie, ktoré prispôsobíme vašim požiadavkám. Ak však nemáte konkrétnu predstavu, radi vám poradíme. Naopak, ak máte presnú predstavu toho, ako by ste mali vyzerať, sem s ňou. Kľudne nám môžete priniesť aj fotku, či obrázok nejakej známej osobnosti alebo modelky, podľa ktorej chcete byť namaľovaná. My už spravíme všetko preto, aby bol výsledok dokonalý.

U nás sa tiež nemusíte báť, že budete príliš veľmi alebo naopak príliš málo namaľovaná. Pozorne vás počúvame a vaše názory sa nesnažíme potlačiť našimi predstavami. Je to veľmi dôležité, pretože každý z nás má inú predstavu o tom, čo je pekné a čo nie. Samozrejme, že kozmetička musí vedieť poradiť, ale vždy musí brať ohľad na vaše estetické preferencie. Je dôležité, aby vás vedela usmerniť, prípadne aby vedela dotvoriť vašu predstavu a docieliť tak čo najlepší výsledok. Niekedy sa totiž stáva, že prídete do salónu a poviete, že chcete jemné líčenie, no konečný výsledok má od toho veľmi ďaleko – vyzeráte ako klaun. Kozmetička sa akurát chcela vyšantiť a splniť si vlastné predstavy bez ohľadu na Vás. Preto u nás, ak chcete iba jemné tzv. nude líčenie, budete ho mať. A naopak, ak rada experimentujete a chcete vyzerať vyzývavo, my vám to doprajeme:).

V prípade hromadného líčenia (2 a viac ľudí) alebo svadobného líčenia ponúkame možnosť nalíčiť zákazníka u neho doma. Pricestujeme kamkoľvek v rámci Nitry a jej blízkeho okolia. Príplatok za cestu priamo k vám domov sa pohybuje od 3-7 eur podľa vzdialenosti.

Tešíme sa na spoločné výmysly v oblasti líčenia :).