Kozmetika

AMBV salóne ponúkame komplexné ošetrenia tváre s profesionálnou nemeckou značkou ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá je na trhu už viac ako 50 rokov a svojou kvalitou a výsledkami si získala úspech vo viac ako 30 krajinách po celom svete. Ide o prírodnú kozmetiku, ktorá sa stala 1. najlepšie predávanou prírodnou kozmetikou v Nemecku. Je pre nás veľkým potešením, že ako jediní salón v Nitre vám môžeme ponúkať ošetrenia touto prestížnou značkou. Jej prvotriednu kvalitu a účinnosť deklarujú tie najprísnejšie certifikáty.

Certifikát EcoControl reflektuje najvyššie štandardy, posudzuje sa:

1.Produkt a kvalita – ekologické prísady, čistá termálna voda, účinnosť a bezpečnosť, produkty sú dermatologicky testované

2. Životné prostredie a zdroje – netestuje sa na zvieratkách, obaly sú šetrné k životnému prostrediu, EKO cítenie

3. Ľudia a spoločnosť – EKO a Fair trade projekty 

4. Práca a zamestnanci – spravodlivé ohodnotenie, pravidelné školenia

Ďaľšie certifikáty: BDIH, CSE, VEGAN, GMP, GREEN BRAND

 

Základnou filozofiou ANNEMARIE BÖRLIND ošetrení je Kozmetickým salónom a Wellness centrám ponúknuť unikátne profesionálne produkty pre pleť a telo prispôsobené aktuálnemu stavu pokožky pre všetky typy pleti. Produkty na ošetrenie tváre a tela od ANNEMARIE BÖRLIND sú vyrábané v harmónii s prírodou. Obsahujú až do 100% prírodných látok, ktoré jemne a účinne podporujú funkciu kože.

csebdih

Produkty sú vytvorené pre každý typ pleti a každý pleťový problém s veľkou dávkou rastlinných ingrediencií, bez živočíšnych výťažkov, ropných derivátov, parabénov, parafínov, PEG, SLS, SLES, bez nanočastíc a silikónov. Rastlinné látky pochádzajú prevažne z kontrolovaného, organického pestovania rastlín. Používajú sa iba vysoko kvalitné suroviny, hodnotné, za studena lisované rastlinné oleje, éterické oleje, bylinné extrakty, aktívne ingrediencie z mora a prvotriedne vitamíny.

Výsledok konceptu ANNEMARIE BÖRLIND je relax pre telo, myseľ a dušu.

eco_controlce9dc22530Výhodou tiež je, že táto značka ponúka aj produkty na domáce ošetrenie (krémy denné, nočné, čistiace mlieka, ale aj dekoratívnu kozmetiku) a preto sa nezmarí účinok ošetrenia v salóne. Keď sa o svoju pleť budete starať aj doma a používať kvalitné prírodné produkty bez chémie, dokážete predísť ďalším problémom na vašej pleti. Ak máte záujem vedieť o produktoch viac alebo si chcete nejaký konkrétny produkt zakúpiť, neváhajte sa opýtať našej kozmetičky.

Viac o jednotlivých ošetreniach nájdete tu:

Boerlind_GB_Germany_15-16GMP-LOGOOšetrenie Clean and Clear – Vhodné pre problematickú, mastnú, nečistú, uhrovitú, aknóznu pleť

Ošetrenie Sensitive – Vhodné pre citlivú, jemnú a oslabenú pleť všetkých vekových kategórií

Ošetrenie Vitality – Vhodné pre suchú, dehydrovanú pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a hydratáciu, pre ženy vo veku 30 (+/-)

Ošetrenie Regeneration – Vhodné pre suchú, zrelú pleť s ochabnutou pleťou a vráskami, pre ženy vo veku 40 (+/-)

 

Bez názvu