Brazílska depilácia

Brazílska depilácia označuje depiláciu tých najintímnejších miest. Pri depilácií sa zbavíte ochlpenia v oblasti bikín, na venušinom pahorku ale aj o kúsok nižšie – na tých najintímnejších častiach vášho prirodzenia. Odstránia sa kompletne všetky chĺpky z oblasti genitálií. Podľa individuálnych požiadavok zákazníčky sa však môže ponechať jemný prúžok, trojuholník alebo dokonca srdiečko.

V dnešnej dobe patrí k najvyhľadávanejším depiláciám intímnych oblastí  práve depilácia cukrovou pastou vďaka jedinečnému prírodnému zloženiu, ktoré umožňuje depilovať aj tie najcitlivejšie oblasti. Cukrová pasta je k pokožke šetrná a svojím zložením ju dokonca vyživuje. Začervenanie je omnoho jemnejšie ako pri klasickej voskovej depilácií a väčšinou ustúpi do 2-3 hodín.

Keďže sa chĺpky vytrhávajú v smere ich prirodzeného rastu, nemusíte sa obávať ich zarastaniu, nepríjemným vyrážkam alebo podráždenej pokožke – tá ostáva krásne hebká a vy si konečne môžete dovoliť aj tie najodvážnejšie plavkové strihy :).

Bolestivosť je oproti voskovej depilácií nižšia keďže sa chĺpky vytrhávajú v smere ich rastu a taktiež preto lebo sa depilujú po menších častiach (záleží od “štýlu” konkrétnej kozmetičky). Napriek tomu však veľmi záleží od typu a hustoty ochlpenia preto je otázka citlivosti na bolesť veľmi individuálna.

Brazílsku depiláciu ocenia aj ženy s hustejším a tmavším ochlpením, ktoré sa vďaka pravidelnej depilácií oslabí  – chĺpky budú výrazne jemnejšie a redšie. Do leta si tak môžete vypestovať pokožku s riedkym a jemným ochlpením. Pokožka po brazílskej depilácií ostane hladká 2-4 týždne podľa typu ochlpenia. Ideálna dĺžka potrebná pre depiláciu je 4mm (pri pravidelnej depilácií je možné depilovať aj kratšie chĺpky – 3mm). Diskrétnosť a profesionalita sú u nás na prvom mieste a preto ak odhodíte ostych môžete objaviť tú najefektívnejšiu depiláciu.